Dom

Shenzhen Way Far Technical Co., Ltd

dobra jakość Kontroler LED RGBW na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Shenzhen Way Far Technical Co., Ltd

1
Shenzhen Way Far Technical Co., Ltd
Factory

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : vyeofar
Ilość pracowników : >100
Coroczne wyprzedaże : 1,000,000-10,000,000
Rok założenia : 2017
pc Export : 90% - 100%
Shenzhen Way far Co., Ltd została założona w 2017 roku i znajduje się w Shenzhen w Chinach. Specjalizujemy się w badaniach i rozwoju systemu sterowania oświetleniem. Nalegamy, aby używać części najwyższej jakości i ścisłych technik kontroli jakości, aby zapewnić niezawodność i długą żywotność naszych produktów; Jesteśmy dumni z projektowania każdego produktu w celu zapewnienia najlepszej możliwej do kontrolowania wydajności świetlnej w jego przedziale cenowym.

Nasza firma oferuje różnorodne produkty, które mogą zaspokoić różnorodne wymagania. Przestrzegamy zasad zarządzania "od pierwszej jakości, od samego klienta i od kredytu" od momentu założenia firmy i zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić potencjalne potrzeby naszych klientów. Nasza firma jest szczerze gotowa do współpracy z firmami z całego świata, aby osiągnąć korzystną sytuację, skoro trend globalizacji gospodarczej rozwinęła się z nieodłączną siłą.

Shenzhen Way Daleko poświęcony produkcji różnych opcji sterowania LED, w tym system RF, seria AC Triac, system DMX512, ściemniacz 0 / 1-10V, sterowniki ściemniania, system SPI, repeater mocy, kontroler WiFi i konwerter sygnału itp. Nasze produkty są kompatybilny z systemami Lutron, Philips, Osram, Dynalite, Schneider, ABB, Leviton, JUNG, Berker, itp. Z klientami na całym świecie aktywnie odkrywamy nowe pomysły w zakresie architektonicznych, mieszkaniowych, komercyjnych, przemysłowych efektów sterowania oświetleniem.

Shenzhen Way Far poświęca się opracowywaniu produktów przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Dzięki starannemu zespołowi ds. Badań i rozwoju, prawie co miesiąc pojawiają się nowe produkty. Nasz zespół ds. Badań i rozwoju posiada bogate doświadczenie w projektowaniu przemysłowym, sterowniku elektronicznym, analizie symulacji cieplnej, systemie sterowania oświetleniem. Posiadamy wiele patentów i wzorów, które zapewniają nam wyjątkową obecność w dziedzinie sterowania oświetleniem. Wszystkie nasze produkty są w pełni zgodne z normami bezpieczeństwa elektrycznego UL i EU.

Shenzhen Way Far może dokładnie dopasować temperaturę roboczą, napięcie zasilania i prąd źródła światła LED i w większym stopniu zagwarantować rozwiązanie oświetleniowe LED o żywotności 100 000 godzin. Ma zastosowanie we wszelkiego rodzaju zastosowaniach oświetleniowych, takich jak biura, handel detaliczny, przemysł i outdoor oraz produkty spełniające wymagania różnych klientów.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Way Far Technical Co., Ltd

Tel: 86-755-27572688

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)