Dom

Shenzhen Way Far Technical Co., Ltd Wycieczka po fabryce

dobra jakość Kontroler LED RGBW na sprzedaż
Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

 • OEM / ODM
  Usługa OEM i ODM

  Dzięki VYEOFAR u twojego boku masz odpowiedniego partnera z technologią i doświadczeniem, aby rozwinąć swój biznes w branży sterowania oświetleniem LED. Zapewniamy usługi OEM / ODM, aby spełnić twoje wymagania produkcyjne systemów sterowania oświetleniem. Oto przewaga konkurencyjna VYEOFAR dzięki opłacalnej produkcji, dostawom na czas i trwałym produktom.
  WŁASNY PROJEKT
  PRODUCENT (ODM)
  Podasz projekt sprzętu i oprogramowania oraz specyfikacje, VYEOFAR produkuje produkt.
  ORYGINALNY SPRZĘT
  PRODUCENT (OEM)
  Biorąc nasz istniejący produkt, robimy go z logo klienta i pakowaniem, a następnie dystrybuujesz produkt w oparciu o strategię wejścia na rynek.
  PRODUCENT WSPÓLNEGO ROZWOJU
  Podasz pomysł i specyfikacje, VYEOFAR opracowuje i produkuje produkty.

  POMYSŁ

  Nasz doświadczony zespół inżynierów wykorzysta swoją wiedzę i know-how, rozszerzy i rozwinie linie produktów naszych i naszych klientów, zaprojektuje najbardziej konkurencyjny produkt na rynek. Chętnie wysłuchamy sugestii klientów i opinii rynkowych, a także będziemy kontynuować aktualizację oprogramowania i części sprzętowych naszych produktów.
  INŻYNIERIA
  Czerpiemy z zespołu utalentowanych specjalistów i zasobów łańcucha dostaw, aby rozwiązywać trudne wyzwania w zakresie technologii, materiałów i funkcjonalności, tworząc prawdziwie innowacyjne produkty.
  PRODUKCJA
  jesteśmy profesjonalnym producentem w branży sterowania oświetleniem LED. Dzięki 4-letniemu doświadczeniu OEM / ODM nasze opatentowane technologie i efektywny zespół projektantów pozwalają nam zmaksymalizować wydajność bez zwiększania kosztów.
  SPEŁNIENIE
  Nasza odpowiedzialność wykracza poza samo dostarczenie produktu do klienta na czas. Naszym celem jest dostarczenie godnego marki doświadczenia, od pakowania po spersonalizowane usługi, aby zapewnić zaangażowanie i satysfakcję.
  IDŹ DO SKLEPU
  Niech VYEOFAR będzie płynnym przedłużeniem Twojej marki. Nasze elastyczne podejście i kreatywne zasoby R & D mogą z łatwością wprowadzić Twoją markę i nowy produkt na rynek.
  SERWIS POGWARANCYJNY
  Gwarantujemy 5 lat dla kontrolerów LED, ściemniaczy, pilotów i ściemniaczy.
Szczegóły kontaktu
Shenzhen Way Far Technical Co., Ltd

Tel: 86-755-27572688

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)